Obraz

Nic o nas bez nas. Wojewódzkie Forum Inicjatyw Pozarządowych w Krakowie

Nic o nas bez nas. Wojewódzkie Forum Inicjatyw Pozarządowych w Krakowie

Machina Fotografika dołączyła do współorganizacji wartościowego spotkania dla organizacji pozarządowych z Małopolski i aktywnych mieszkańców/mieszkanek.  

Wojewódzkie Forum Inicjatyw Pozarządowych w Krakowie 27-28 czerwca 2014 roku. Dobry czas na spotkanie i rozmowę o wspólnych planach, projektach, działaniach no i poznanie się.  Rezerwujcie czas w kalendarzu i przybywajcie. Każda osoba podczas spotkania sieciującego (piątek 27 czerwca) będzie miała zrobione przez Machinę swoje polaroidowe zdjęcie:-). 

Forum stanowi cześć ogólnokrajowej inicjatywy pod nazwą „III Sektor dla Polski – co organizacje pozarządowe mogą zrobić dla rozwoju kraju?”. Inicjatywa ta służy zbudowaniu Strategii Rozwoju Sektora Obywatelskiego, w procesie oddolnym, samodzielnie przez organizacje pozarządowe i aktywistów/aktywistki. Skorzystajmy z okazji, by to nie urzędnicy i eksperci decydowali za nas. Sami/same zdefiniujmy co jest nam potrzebne, co stanowi o naszej prawdziwej wartości. Przyłącz się do nas i zabierz głos w tej kluczowej dyskusji! Mamy nadzieję, że uda nam się twórczo porozmawiać o rozwoju sektora obywatelskiego w Polsce, w nieformalnej atmosferze i „nie-konferencyjnej” formule.

Wojewódzkie Forum Inicjatyw Pozarządowych jest częścią TYGODNIA OBYWATELSKIEGO, który odbywa się w Krakowie w dniach 23-28 czerwca 2014r.

Organizatorzy: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych BIS, Instytut Socjologi Uniwerystetu Jagielońskiego.

Więcej informacji: http://www.bis-krakow.pl

Znajdz wydarzenie na Facebooku

 

Obraz

Facebook