Obraz

Kobiety z niepełnosprawnością w różnych rolach społecznych

Kobiety z niepełnosprawnością w różnych rolach społecznych

 

1 marca, sobota, godz. 14.00 I Małopolski Kongres Kobiet

Będziemy tam i serdecznie zapraszamy do udziału w koordynowanym przez Fundację panelu pt: "Kobiety z niepełnosprawnością w różnych rolach społecznych" 

Auditorium Maximum, UJ Kraków

Sala - Duża Aula ACelem panelu będzie przedstawienie uczestniczkom sylwetek kobiet z niepełnosprawnością, które przełamując bariery fizyczne, społeczne i emocjonalne, każdego dnia inspirują inne osoby do pełnego uczestnictwa w życiu i spełniania swoich marzeń.

Historia ich życia i pracy to także opowieść o tym, jak odpowiednio dostosowane wsparcie pozwala w pełni wykorzystać indywidualny potencjał, a także powiedzieć NIE stygmatyzacji i stereotypom. 

Podczas panelu opowiemy także o Projekcie "440 km po zmianę". 

Panelistkami będą kobiety z niepełnosprawnością oraz przedstawicielki organizacji, które w swoich działaniach nakierowane są na wsparcie kobiet z niepełnosprawnością i rozwój ich potencjału.

Joanna Chałupa, Asia Wójcicka, Maria Peliwo, Katarzyna Rogowiec oraz Nikko Biernacka, Magdalena Ohl, Iwona Opalińska. 

Moderacja panelu: Monika Jankowska-Rangelov oraz Anna Kieres

Partnerzy panelu: Fundacja Jaśka Meli "Poza Horyzonty", Fundacja Katarzyny Rogowiec "Avanti", Fundacja Aktywnej Rehabilitacji.

Więcej informacji oraz rejstracja na stronie internetowej I Małopolskiego Kongresu Kobiet: http://www.malopolskikongreskobiet.pl

Przybywajcie! Zapraszamy!
Sala jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

 

Obraz

Facebook