Obraz
  • Plaże dostępne dla wszystkich

    Zapraszamy do udziału w projekcie "Wspólne rozmowy - plaże dostępne dla wszystkich". Dołącz do Klubu Doradczego i zmianiaj plaże w swojej okolicy! Weź udział w konsultacjach społecznych z udziałem ekspertów_ek, przedstawicieli_ek samorządu oraz mieszkańców_nek. Sprawdzaj informacje o projekcie na bieżąco na stronie: www.440km.pl. 

  • Warsztaty i szkolenia

    Sztuka jest świetnym narzędziem samopoznania dlatego stworzyłyśmy program warsztatów rozwojowych które łączą osobisty rozwój z pracą twórczą. Dzięki udziałowi w warsztatach pogłębisz wiedzę o sobie i rozwiniesz swoją kreatywność. Pracujemy nad sobą, aby wprowadzać dobre zmiany w świecie.

  • Fotograficzne sesje artmodowe

    Czy moda może być narzędziem przekazu istotnych treści społecznych, artystycznych i kulturalnych? Tak! Dlatego stworzyliśmy autorską formułę sesji artmodowych. Do udziału w sesjach zapraszamy osoby niezwiązane zawodowo z pozowaniem. Inspirują nas ciekawe tematy, miejsca, wydarzenia i przede wszystkim ludzie. Każdej sesji dedykowany jest tekst będący pogłębioną analizą tematu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Pudełko Czasu” realizowanego wraz z Miejską Biblioteką Publiczną „Galeria Książki” w Oświęcimiu. Inicjatywa ma charakter międzypokoleniowy, zatem do udziału w projekcie zapraszamy pary kobiece składające się z matki i córki, babci i wnuczki lub sióstr. W ramach projektu proponujemy bezpłatny udział w warsztatach artystyczno – rozwojowych.

Z radością przedstawiamy sponsora projektu "Wspólne rozmowy - plaże dostępne dla wszystkich": polskiego dystrybutora Archicada - firmę WSC sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Spotkajmy się na plaży – czyli dlaczego warto rozmawiać o dostępnych plażach”.

08 kwietnia 2016, godz. 10.00 – 16.00

Urząd Miasta Gdyni Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54, sala 105 (Rady Miasta)

Spotkanie jest podsumowaniem rocznego projektu „Wspólne rozmowy – plaże dostępne dla wszystkich”

Już jesień. A jeśli jesień to już nie długo zacznie się czas rocznych podsumowań. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na wykonanie dokumentacji fotograficznej Waszych imprez. Janek Ratecki - fotograf - w wyjątkowy sposób sfotografuje każde wydarzenie, abyście mieli świetny materiał do budowania zaangażowanych społeczności i promocji dalszych działań.

JUŻ JUTRO! 
5 pażdziernika w godzinach 10:30 - 15:30 zapraszamy do Świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury, ul. Słowackiego 1 w Rewalu.

W trakcie spotkania zaplanowany jest spacer badawczy (diagnoza w terenie, sprawdzenie dostępności wejść na plaże w wybranych miejscach)

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

DOSTĘPNE PLAŻE – TO NASZE MARZENIE

Plaże, na których swój wolny czas mogą spędzać osoby z dziećmi, starsze, z różnego rodzaju niepełnosprawnościami – my wszyscy.  

USTAW CZUŁOŚĆ NA MARZENIA

29 sierpnia – 4 września 2015, Wisełka 
7 dni, 2 prowadzące, 5 warsztatów, 6 sesji jogi, 1 podróż bohaterki, 5 kręgów inspiracji, medytacja, tańce, akcja Kobiety wspierają Kobiety
 
PONIEWAŻ CENIMY SOBIE PRACĘ W KAMERALNYCH GRUPACH DO UCZESTNICTWA W NASZEJ PODRÓŻY ZAPRASZAMY TYLKO 10 OSÓB. 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO ŚWIATOWEJ REWOLUCJI!

Zapraszamy na spotkania z Ambasadorkami Projektu "440 km po zmianę". 

22 sierpnia, godzina 18.00, Infobox ul. Świętojańska 30. 

Gdynia: Ambasadorka Anna Rutz. W spotkaniu wezmą udział: Beata Wachowiak-Zwara (Pełnomocniczka Prezydenta miasta Gdyni ds. osób z niepełnosprawnościami), Elżbieta Jachlewska (Przewodnicząca Partii Kobiet na Pomorzu), Jolanta Kwiatkowska (Wójt Gminy Stegna). Będziemy rozmawiać o marzeniach, projekcie i udziale kobiet w polityce. 

23 sierpnia, godzina 18.00, Targ Węglowy. 

USTAW CZUŁOŚĆ NA MORZE ZMIAN

Idąc 440 km brzegiem Bałtyku - spełniamy marzenia, inspirujemy do zmiany i wspieramy kobiety z niepełnosprawnością, aby w pełni uczestniczyły w życiu. We współpracy z samorządami nadmorskimi pracujemy nad dostosowaniem polskich plaż dla osób z niepełnosprawnościami.

Strony

Obraz

Facebook